Námet na modul

brutus

KE

You may also like...

3 komentáre

 1. laslo píše:

  Pridal som googolzem (Google Earth)
  nákres stanice a vlečku.
  laslo

 2. brutus píše:

  Ahoj Jožo
  Nákres nemám, fotil som to zo strechy jedného z podnikov pri stanici. Nejaké fotky sú ešte na vlaky.net v Gálérii objektov. Je tam aj odfotený ovládací panel. Mám ešte nejaké akčné fotky z neskoršej akcie aj s Trojanovského upravou Shims, neskôr doplním.
  Ku vlečke – ani pivovar ani strojársky závod momentálne vlečku nevyužíva a pokiaľ som sa na to pýtal ani neboli dostupné informácie že sa to zmení. Ak sa nestane niečo „zázračné“ tak tie vlečky asi postupne zrušia.
  Jediné info o tej pare je len na tej pamätnej tabuli, ak sa to nedá čítať napíš mi a pošlem ti fotku v pôvodnej veľkosti. Ale keďže sa tam píše, že po vojne chodila na tejto trati ako záskok tak predpokladám, že je to normálny rozchod.
  brutus

 3. jkiss píše:

  Ahoj,
  a mohol by si pridať aj jednoduchý náčrtok? Na gúgolzemi (Google Earth) ma zaujal aj pestrý vlečkový areál na severe, aj keď zdá sa, že už na niektorých miestach zostalo len traťové teleso….

  Tá malá para je „normálnerozchodná“?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.