Prevádzkové stretnutie modulov TT Kokava 2011 – a je to za nami

Prizrak

KE

You may also like...

3 komentáre

  1. AlanN píše:

    Pekna reportaz,aspon viem ako to tam prebiehalo,ked som sa nemohol aktivne zucastnit.Dakujem

  2. igi píše:

    Uf Milan! Kto to má také dlhé čítať? Veď to bolo možno dlhšie ako nejaká telenovela 🙂 Netušil som, keď som ťa nabádal, kedy vyjde reportáž z Kokavy, že to bude takéto rozsiahle čítanie. Nevadí, rozdelil som si to na 2 časti, aby som to ľahšie strávil.

  1. 5. decembra 2011

    […] Ahojte, takže tento rok máme za sebou ďalší ročník stretnutia slovenských modulovkárov v mierke TT 1:120 v Kokave nad Rimavicou. Tento rok to bolo o to zaujímavejšie, lebo bola hojná účasť, vidno to aj na layoute, ale tiež preto lebo organizátor stretnutia slávil okrúhle výročie. Nakoľko som sa tento rok tohto stretnutia pôvodne neplánoval zúčastniť kvôli čerstvému prírastku do našej rodinky, nakoniec po osobnom pozvaní oslávencom a odobrením mojej účasti manželkou, som sa predsa len do Kokavy vypravil a nakoľko môj syn už dovŕšil vek kedy, myslím si, ho môžem začať brávať na modelárske akcie mimo rodného mesta, vzal som ho tiež so sebou. Podľa jeho vyjadrenia bola akcia super a to že na oslave sme jedli pečené prasiatko bolo “dzivé” Ako to všetko prebiehalo si môžete prečítať na stránke nášho modelárskeho klubu… […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.