Mini stretko s workshopom

brutus

KE

You may also like...

8 komentárov

 1. brutus píše:

  A ešte jeden postreh – nedá sa robiť reálna nákladná prevádzka s nákladovými listami, keď nemáme aspoň jednu hoci dvojkoľajnú zastávku alebo staničku. Proste nám v tomto layoute tretia stanica chýba, čo značne znížilo kvalitu stretka.
  Na druhú stranu sme si aspoň prevetrali mašinky mimo CSD proveniencie (môj Blue Tiger sa dobre vybláznil) a vieme na čo treba popracovať a na čo sa sústrediť.
  b.

 2. brutus píše:

  Ďakujem všetkým zúčastneným za voľné pokračovanie stretka. Konečne sa podarilo zajazdiť grafikon. Splnilo to určený cieľ. Zistili sme čo sa dá, čo treba dorobiť a dotiahnuť.
  Jeden hlavný postreh – je absolútne nevyhnutné mať pred tvorbou grafikonu prehľad, kto príde a s čím prispeje. Inak sa to proste nedá. Nedá sa tvoriť niečo všeobecné a potom to na stretku „nejako doklepať“. Ani taká jednoduchá trať akú sme vytvorili nám nedovolila naplno si užiť jazdenia, bez toho aby sa niekde vynoril vlak, čo mal byť už inde a podobne.

 3. brutus píše:

  Zdravím všetkých
  Pre tých s reálnym a naozajstným záujmom o modulové jazdenie pokračujú ukážky 6.1.2011 v popoludňajších hodinách.
  brutus

 4. AlanN píše:

  AAAAA dake fotecky jest,som zvedavy jak sa zmenily tie TT moduly.Inak pozdravujem na vychod,a zelam Vesele Vianoce a stastny Novy rok 2011,snad bude lepsi jak tento.Ahojte

 5. laslo píše:

  Tak v prvom rade a hneď spak ruky konečne sa dotiahlo zaflokovanie a zaštrkovanie TT.
  Zasnežené pláne v H0 sa začínajú meniť na realitu hôr a už majú aspoň charakter khaky podkladu.
  Od rezinu sa konečne prechádza k leptu a čuduj sa svetu makajú všedcia čo majú spajkovačku a troška viac a viac cínu.(prečo som zatiahol ručnú brzdu?)
  laco

 6. Jano píše:

  Dakujem za moznost zucasnit sa tejto akcie aj ked len kratko. Cim skor sa idem pustit do stavby mojho prveho modulu snad na najblizsej akcii budem moct priniest aj svoje moduly na preskusanie

 7. brutus píše:

  Touto cestou chcem poďakovať všetkým pomocníkom za pomoc všetkým, modelárom za modelovanie a zúčastneným za účasť. Príjemne a v kľude sme si zajazdili, prevetrali súpravy a podokončovali kopec modulov a ostatných modelárskych záležitostí.

  brutus

 8. igi píše:

  Tak páni pochváľte sa, čo ste stihli porobiť. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.